Technologie praní

 

 

Po zvážení a převzetí peří od zákazníka je každá zakázka zpracována odděleně, podle stupně a způsobu znečištění. vaha.jpg (21588 bytes) Prvním stupněm údržby a regenerace peří je praní při nízké teplotě vody, za použití ekologicky nezávadných přísad, které efekt praní zlepšují. Tím je dosaženo odplavení hrubých nečistot a prachu z peří. pracka1.jpg (19053 bytes)
zdimacka1.jpg (16110 bytes) Voda s peřím je vypuštěna do ždímacího stroje a po odstředění vody se ještě mokré peří přemístí do sušičky. vyvyjec1.jpg (11979 bytes) Elektronicky řízená výroba páry z vyvýječe se užívá k ohřevu sušičky, ve které je peří mechanicky mícháno za součastného odsávání vlhkého vzduchu, lehkých nečistot a prachu z rozdrceného peří přes speciální filtry.

Před ukončením procesu sušení je peří vystaveno přímému  působení 160° C horké páry a teprve po ukončení dezinfekce, jež zaručí jisté odstranění baktérií a roztočů,  dosušeno. Odsátím suchého a čistého peří do sypku je proces praní, sušení a dezinfekce ukončen. Následuje plnění peří do Vámi vybraných sypků. Dle oblíbené barvy a materiálu si můžete vybrat a  za výhodné ceny nakoupit v prodejně v místě zpracování Vaší zakázky.

para1.jpg (19297 bytes)

 

Úvodní stránka